012

Nowości w Prospero

Zostań reprezentantem HeartMath

Jeżeli jesteś zainteresowany polepszaniem ludzkich możliwości, efektywności, zdrowia i relacji interpersonalnych zapraszamy Cię do współpracy. Poszukujemy partnerów na terenie całego kraju!

Współpraca dotyczy rozwijania technologii i filozofii HeartMath. Jako reprezentant HeartMath Scandinavia in Poland przedstawiamy dwie możliwości współpracy:

HeartMath

2. Zostań reprezentantem handlowym:

Prowadzisz działalność która jest związana z rozwojem i zdrowiem? Twoi Klienci poszukują rozwiązań jak zwiększyć satysfakcje ze swojej pracy, poprawić relacje i mieć więcej spokoju? Jak zwiększyć ilość własnej energii, odporność emocjonalną i psychiczną? Jak poprawić swoje zdrowie i wydolność organizmu? Dołącz do swojej oferty Pakiet HeartMath Coachingu.

Nie wiąże się to z żadnymi kosztami, a może być początkiem udanej współpracy między nami i Tobą, z której najbardziej zadowolony będzie Twój Klient.

 

Chcesz wraz z nami rozwijać sieć sprzedaży HeartMath Coachingu? Napisz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem "reprezentant handlowy HeartMath".

1. Zostań HeartMath Coachem:

przejdź trening własny radzenia sobie ze stresem i trening jak uczyć tego innych. Otrzymasz licencję i dostęp do globalnego know how Heartmath Institute.

Kilkutygodniowy trening upoważni Cię do prowadzenia treningów HeartMath opartych na sprawdzonych procedurach. Oferta jest kierowana zwłaszcza do osób które pracują lub planują pracę indywidualną związaną z rozwojem swoich Klientów: coachów, psychologów, psychoterapeutów, lekarzy, trenerów biznesu i sportu, doradców etc.

 

Chcesz uzyskać propozycję współpracy jako HeartMath Coach? Napisz email i prześlij nam swoje CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem "HeartMath Coach".

Więcej informacji o HeartMath znajdziesz na stronie HeartMath Scandinavia in Poland oraz na stronie projektu eMOCja