HeartMath – przemień stres w czystą energię

Oto Twoja szansa, aby nauczyć się radzić sobie ze stresem, zbalansować emocje i podnieść swoją efektywność korzystając z Coachingu HeartMath opartego na nowoczesnej technologii biofeedback. Jest to 5-stopniowy program coachingowy dla klientów indywidualnych, który może być również wykorzystany przez organizacje.

 

Aby zwiększyć wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu związanego z życiem i pracą w czasach szybkich zmian, HeartMath Scandinavia opracował pakiet obejmujący Coaching indywidualny oraz poręczne urządzenie do treningu i pomiaru stresu Emwave2 (drugiej generacji). Dzisiejszy przymus wzrostu wydajności i szybkie zmiany zarówno w życiu codziennym jak i w naszej działalności zawodowej powodują, że ciężko zachować nam wewnętrzną równowagę, dobre samopoczucie i satysfakcje z każdego naszego dnia. Sytuacja taka powoduje poważne problemy zdrowotne, coraz większe wyczerpanie fizyczne i psychiczne i coraz większą trudność w mobilizacji energii do przeciwdziałania przeciwnościom, które napotykamy każdego dnia na naszej drodze. W pracy bardzo często objawia się to mniejszą wydajnością i brakiem satysfakcji z pracy a najgorszym wypadku wypaleniem zawodowym, w domu z kolei pogorszeniem relacji rodzinnych i konfliktami z bliskimi.

 

Opisany pakiet to najnowocześniejsze na Polskim rynku rozwiązanie antystresowe. Zapewnia wysokiej jakości szkolenie, produkty i usługi. Pozwala to w łatwy sposób przekształcić stres, lepiej regulować reakcje emocjonalne i wykorzystać energetyczną moc serca by uspokoić nasze myśli i ciało. Dzięki poręczności i mobilności urządzenia do biofeedbacku oraz możliwości współpracy z HM Coachem online i oprogramowaniu które otrzymasz w pakiecie, możesz pracować w domu po pracy lub zawsze wtedy kiedy czujesz taką potrzebę. Dzięki niemu można dotrzeć do wszystkich pracowników niezależnie od ich lokalizacji, w bardzo oszczędny sposób, i generować szybkie zmiany w organizacji skutkujące lepszą atmosferą w pracy i większą wydajnością.

 

EmWave2

Coaching

 

Oprogramowanie do pracy z komputerem

 

 

Projekt realizowany w partnerstwie z HeartMath