01

Nowości w Prospero

Zakończona rekrutacja do projektu finansowanego ze środków EFS

Zakończono udział w projekcie Podniesienie Kompetencji Kluczowych Kadr MMŚP w zakresie rozwiązań proekologicznych - bezpłatne doradztwo-audyt energetyczny i szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
"Podniesienie kompetencji kluczowych kadr MMŚP w zakresie rozwiązań proekologicznych" zrealizowano w 8 miastach wojewódzkich

Szkolenia i doradztwo są w 100% finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach pomocy de minimis

Audyt energetyczny

ECO PROSPERO - biznesowe podejście do nowych technologii energetycznych i partnerska współpraca. Zaprojektujemy dla Ciebie najbardziej optymalną drogę na zwiększenie wydajności energetycznej Twoich zakładów i budynków.

Czytaj więcej...

Zmiana, rozwój i innowacje w Prospero!

Zmiana, rozwój i innowacje, to słowa które oddają to czym jest Prospero. Chcemy wraz z Wami przekraczać kolejne granice i osiągać to, co wcześniej wydawało się niemożliwe. W przeciągu jednego roku dokonaliśmy dużych zmian w zakresie funkcjonowania naszej firmy, oferowanych produktów i jakości usług. Dla nas to jednak wciąż mało!

Czytaj więcej...

Akademia Sprzedaży - nasz nowy portal internetowy

Stworzyliśmy nowy portal – Akademia sprzedaży! Będziemy dzielić się z Wami, naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem!

Czytaj więcej...

Nasza strona o coachingu jest już dostępna!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na naszą stronę dotyczącą coachingu i mentoringu.

Można się na niej szerzej dowiedzieć czym coaching jest, a czym nie jest. Niedługo pełna informacja o naszych coachach oraz możliwość umówienia się na coaching.

www.coaching-mentoring.pl

Czytaj więcej...