Akademia Sprzedaży

Akademia Sprzedaży

Sprzedaż jest niesamowitą podróżą, w której odkrywamy nasze możliwości oraz potrzeby i pragnienia innych osób. Dzięki sprzedaży rozwijamy i zmieniamy świat. Każda rozmowa, każde spotkanie, każda chwila, w której przekazujemy innym idee jest sprzedażą. Dzięki temu, możemy pomagać innym w osiąganiu ich celów i marzeń. Jeżeli interesujesz się własną efektywnością w sprzedaży, chcesz wiedzieć w jaki sposób możesz zwiększyć liczbę pozytywnych transakcji oraz nawiązać trwałe relacje z klientem, zapraszamy!
Coaching

Coaching

Coaching to sposób indywidualnej pracy z Klientem, która prowadzi do zmiany, zgodnej z ustalonymi wcześniej celem oraz wartościami Klienta. Zmiana może dotyczyć zachowania oraz sposobu myślenia i postawy. Podstawą coachingu jest partnerska relacja oparta o wzajemne zaufanie. Praca coacha polega na inspirowaniu klienta i uruchamianiu w nim jego zasobów. Coach towarzyszy klientowi w odkrywaniu własnego potencjału i sposobu realizacji celów.

Praktyk NLP

Kiedy zaczniesz podchodzić do wszystkiego, co Cię w życiu spotyka, z pasją, i zaczniesz poruszać się w wyznaczonym przez siebie kierunku, nagle odkryjesz, że w Twoim otoczeniu znajdą się ludzie, którzy otworzą przed Tobą wiele możliwości, dadzą Ci dużo przyjemności i zaoferują wszystkie inne rzeczy, których pragniesz. Życie polega na przetwarzaniu informacji, które do nas docierają, a NLP jest sposobem, żeby to robić.

Akademia Rozwoju

Co mogę osiągnąć decydując się na świadomy rozwój osobisty? Przede wszystkim możesz zrozumieć siebie. Możesz dowiedzieć się dlaczego masz określone reakcje, zachowania, poglądy, przekonania. Możesz spojrzeć na swoje dotychczasowe życie i dostać odpowiedź dlaczego ono tak wyglądało. Rozwój osobisty daje Ci również szanse, abyś dowiedział się jakie są dla ciebie najwyższe wartości, jakie masz ukryte marzenia i czego się boisz. Dzięki rozwojowi osobistemu możesz dowiedzieć się kim tak naprawdę jesteś.

Dobry kontakt z własnymi emocjami

Jesteśmy ludźmi, doświadczamy emocji i są one częścią naszego życia - obok oddechu i pożywienia to nasze podstawowe paliwo. Dzięki nim i poprzez nie żyjemy. Bez nich spada nasza motywacja, chęć do życia, czujemy się wypaleni. Niezauważane, czy niechciane emocje - i tak będą szukać naszej uwagi. Czasem może się to dziać poprzez dolegliwości ciała i kłopoty ze zdrowiem. Niezmiernie istotne jest aby uczucia w naszym życiu miały swoją należną im rangę.