012

Nowości w Prospero

Warsztaty Team Building

Prospero oferuje swoim Klientom niezapomniane warsztaty TEAM BUILDING w Centrum Gier Fabularnych, które mieści się w postindustrialnym budynku o powierzchni około 2000 m2 rozmieszczonych na kilku kondygnacjach.
Budynek jest stylizowany na podziemną bazę wojskową.

Charakteryzuje się między innymi:

  • kołowym systemem korytarzy – liczne przejścia z jednego obszaru budynku do drugiego, dwie klatki schodowe oraz dodatkowe przejścia pomiędzy poziomami
  • drzwiami zamykanymi na kłódki – kłódki otwierane po ustawieniu 4 cyfrowego kodu – pozwalające na tworzenie dynamicznego "labiryntu"
  • pełnym nagłośnieniem budynku – umożliwia wprowadzenie do gier muzyki oraz efektów dźwiękowych
  • dwoma rodzajami oświetlenia: oświetlenie tradycyjne oraz oświetlenie z wykorzystaniem czujników ruchu
  • systemem kamer – dającym możliwość reakcji prowadzących na działania uczestników
  • dodatkowymi elementami oświetlenia: koguty, fala świetlna itp

Oferowane gry drużynowe można podzielić na dwa zasadnicze typy:

Typ 1. Rozgrywki oparte o rozwiązywanie zadań, zagadek i łamigłówek. Drużyny otrzymują różne zadania, które polegają na odnajdywaniu właściwej drogi w ciemnych korytarzach i pomieszczeniach, otwieraniu kolejnych przejść, odnajdywaniu przedmiotów itp. Do całości dodana krótka fabuła i historia uatrakcyjniająca rozgrywkę. Ten typ rozgrywki daje również możliwość interakcji pomiędzy drużynami (drużyny muszą unikać/ukrywać się przed innymi drużynami w wyznaczonych odcinkach czasu)

Typ 2. Rozgrywki oparte o wykorzystanie replik broni ASG. Drużyny rozgrywają różne scenariusze symulujące potyczki w budynku. Ten typ może być rozegrany jako ciągła gra lub jako kilka krótszych scenariuszy w systemie gra-zamiana stron-rewanż. Możliwe warianty rozgrywki: zdobycie bazy przeciwnika, przeniesienie artefaktu przez obszar zajęty przez wroga, obrona podziemnej linii frontu, ochrona generała, utrzymanie bazy, odnalezienie artefaktu itp.

Szczegółowych informacji udziela: Malwina Fitko

tel. 032 352 60 72
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.